Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Solo DT - Co kupić, zrobić?


DarskSiders

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam wojownika Body 77lvl, skille średnio M5/M7, czyli słabo, ale codziennie czytam KU, bardzo powoli zbliża się do G ;)

A co do EQ to jakie kupić żeby dać radę zrobić Solo DT tak na luzie (do kowala)? Chodzi na PL'u, tylko nie podawajcie mi eq z kosmosu tylko takie realne do osiągnięcia ;) i czy wystarczą skille na G1 czy muszą być P?

27687_29_12_09_7_01_38.png
Opublikowano

Z 40% abs na strzały + silny przeciwko nieumarłym, trutka +6 sr 30+ kd +4. Zrób biologa do swojego poziomu, no i buff 30%+. Myślę że takie eq wystarczy (nie pisze o podstawach takich jak pż i def, bo tutaj wiadomo im więcej tym lepiej)

cg4h.png


Obecnie gram na prywatnym serwerze World of Warcraft - Sunwell.pl


Opublikowano

To tak skille na G powinny Ci wystarczyć. Co do eq to proponuje sporo abs na strzały :D Jakiś buffek to na pewno, Jakąś trute +6 ze śr. przynajmniej 20% i kd przynajmniej +3 ale jak cię stać to +4, można jeszcze lecieć z fms +9 śr.20%+. Przyda Ci się jeszcze trochę HP więc możesz kupić jakąś biżu z bonem max hp 1.5k czy coś :P Powinieneś dać radę xD Ja z gorszym eq dawałem radę :)

Opublikowano

Skorzane kozaki +9 z jakims hp ,zloty naszyjnik +9 z jakims hp czyli juz 30 na strzaly ,Truta +6 srednie +30 spokojnie starcza :Pjakas boga z pz i 10do hp Jak najwiecej hp ,defa i na dt + jakieś roski ,wierzchowiec na defa ,buff i powinienes dac rade

 

 

może napisz jakie eq masz

Feel the beat!


 


 

Opublikowano

No ok, a na nieumarłe ile powinienem mieć? Bo aktualnie mam 20% (w 2 przedmiotach po 10)

Trute mam +6 Sr21 z kd+4

A co ze zbroją? Aktualnie używam Boga +6 z kd defa +3, bo stalke z kd+4 zjarałem do +2 -,-

 

HP to nie problem, mam jakieś 14k hp aktualnie

NNO też mam w lwiej +9

27687_29_12_09_7_01_38.png
Opublikowano

A które będą lepsze do DT buty, bo mam dwie pary..

Kozaki +4 (wbudowany bon 10% strzały i dodany 10% na krytyka) czy Z brązu+1 1,5kpz

W kozakach mam 12,5k pz a w bronzu mam 14,5k pz

27687_29_12_09_7_01_38.png
Opublikowano

A które będą lepsze do DT buty, bo mam dwie pary..

Kozaki +4 (wbudowany bon 10% strzały i dodany 10% na krytyka) czy Z brązu+1 1,5kpz

W kozakach mam 12,5k pz a w bronzu mam 14,5k pz

Wydaje mi się że na DT, lepsze będą ze z absem na strzaly.

 

Co do eq, to najlpeiej będzie że tam gdzie się da abs strzaly.

FMS sr.35+/Truta sr.30+

buff i oczywiście bilog ( skille to pomalutku się zrobi, chodz to by bardzo duzo pomogło).

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

Mówie że mam trute+6 21sr 3kd+4

Kozaki +4 z 10 na kryta lub Buty z Brązu+2 1,5k-pż

Ebo +9 - 10% na nieumarłe

Srebrny Naszyjnik +9 2k-pż

Lwia tarcza+9 NNO, 10% na zwierzęta

Żelak +8 10% na nieumarłe

Boga +6 z kd defa +3

 

Co w tym EQ zmienić? Dodam że mam tylko 200k bo za całą kasę kupiłem KU -,-

27687_29_12_09_7_01_38.png
Opublikowano

z tego co ja widzę to lipnie twoje eq wygląda ...

Wyczytaj najpierw ku :P następnie staraj się o jakieś dobre eq ( kozaki +9 z hp , złoty +9 z hp i zbroja boga +9- najlepiej z hp :PP lub stal +6/7/8/9 również z hp )

1390831561-U140955.jpg

Opublikowano

Mówie że mam trute+6 21sr 3kd+4

Kozaki +4 z 10 na kryta lub Buty z Brązu+2 1,5k-pż

Ebo +9 - 10% na nieumarłe

Srebrny Naszyjnik +9 2k-pż

Lwia tarcza+9 NNO, 10% na zwierzęta

Żelak +8 10% na nieumarłe

Boga +6 z kd defa +3

 

Co w tym EQ zmienić? Dodam że mam tylko 200k bo za całą kasę kupiłem KU -,-

 

A jak z biologiem stoisz?

cg4h.png


Obecnie gram na prywatnym serwerze World of Warcraft - Sunwell.pl


Opublikowano

6 konarów oddałem dopiero

 

Bez konarów z takim eq solo ciężko będzie, a buffa masz?

cg4h.png


Obecnie gram na prywatnym serwerze World of Warcraft - Sunwell.pl


Opublikowano

Mówie że mam trute+6 21sr 3kd+4 Starczy

Kozaki +4 z 10 na kryta lub Buty z Brązu+2 1,5k-pż Moim zdaniem przyda Ci się bardziej ABS niż HP lecz gdyby te kozaczki z HP to by było świetnie.

Ebo +9 - 10% na nieumarłe Te kolczyki zostaw.

Srebrny Naszyjnik +9 2k-pż Może być lub złoty z 2khp/1,5

Lwia tarcza+9 NNO, 10% na zwierzęta Może zostać

Żelak +8 10% na nieumarłe Może zostać

Boga +6 z kd defa +3 Może dasz rade wykuć na 9/8? +kd wita?

 

Co w tym EQ zmienić? Dodam że mam tylko 200k bo za całą kasę kupiłem KU -,-

Rób skile ,skup się najbardziej na tym ,zarabiaj np. według tego poradnika i po zrobieniu skili wszędzie będzie Ci łatwiej ;)

A tutaj proszę łap poradnik :

http://www.mpcforum.pl/topic/751964-tutsposoby-zarobku-na-solarze-s26/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...